Подати резюме
+38 097-623-24-67 +38 073-474-24-40 +48 222-197-927 всі контакти

Вартість послуг компанії «Real Staff» по організації стажування у Данії:

A.     1200 1100 євро. (кредит - 600 євро)

B.     1700 1600 євро. (кредит - 1000 євро)

C.     2000 1800 євро. (кредит - 1800 євро)

Аби зрозуміти, яку саме із цін ми готові запропонувати Вам, будь ласка, ознайомтесь із інформацією нижче.

Вартість наших послуг залежить від декількох факторів, таких як вік кандидата та строки оформлення на стажування. Клієнтам надається можливість вибрати найоптимальніший варіант оформлення  та заощадити таким чином  кошти.

Хочемо зазначити, що цінова політика компанії носить перманентний характер і вказана вартість послуг не змінюється у процесі співпраці з клієнтом! Тобто, заявлена нашим менеджером вартість під час першої розмови з Вами залишатиметься незмінною до моменту розрахунку, і почуті від нашого співробітника цифри Ви завжди зможете звірити з відповідними даними на цій сторінці. У 90 відсотках випадків ми також витримуємо зазначені терміни пошуку роботи.

Показники вартості послуг та часу оформлення на програму є дуже важливими для нас у процесі роботи з клієнтом. Ми приділяємо особливу увагу, щоб Ви отримували хороший сервіс відповідно до задекларованих умов, і таким чином ми мали перевагу перед нашими конкурентами!

Слід зауважити, що зазначена нижче вартість послуг «Real Staff» включає вартість реєстрації кандидата та замовлення його відповідної навчальної курсової підготовки в одному із навчальних закладів, з яким співпрацює наша організація. Себто, у разі відсутності у клієнта необхідної освіти для участі у програмі стажування у Данії, наша компанія виступить замовником Вашого навчання і направить до навчального закладу, де Вас зареєструють студентом та у найкоротші строки нададуть можливість скласти іспити по необхідним для цієї програми предметам. При цьому «Real Staff», як замовник та організатор Вашого стажування за кордоном,  бере на себе усі витрати, пов’язані із такою навчальною підготовкою. Клієнт сплачує лише реєстраційний збір у розмірі 500 грн.

ПРОГРАМА А

Якщо Ваш вік між 18 та 23,5 роками Ви можете розраховувати на мінімальну вартість наших послуг, яка дорівнює 1200 євро і є однією з найнижчих на ринку!  Загальна вартість Ваших витрат на програму стажування у Данії за даною системою складе:

 1200 1100 євро – вартість послуг «Real Staff» (враховуючи оплату за навчання);

 500 грн – збір за реєстрацію у навчальному закладі;

2200 грн – вартість тесту з англійської мови КЕТ;

640 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

120 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 2060 1940 євро.

На дану програму ми приймаємо лише одинаків – хлопців та дівчат. Замовлення на розміщення парами не можливі.

Строки знаходження розміщення для стажування: протягом 3-х місяців від дати повного оформлення анкети відповідно до Aлгоритму співпраці. («Протягом» - означає не через 3 місяці, а в будь який момент від дня початку пошуку роботи). По цій програмі переважна більшість заявників отримують роботу протягом 2-х місяців.

ПРОГРАМА В

Якщо Ви старші ніж 23,5 роки або не розглядаєте можливість очікування на розміщення довше ніж 1 місяць, ми пропонуємо для Вас послуги за ціною 1700 євро. У такому разі Ваші загальні витрати такі:

1700 1600 євро – вартість послуг «Real Staff» (враховуючи оплату за навчання);

 500 грн – збір за реєстрацію у навчальному закладі;

2200 грн – вартість тесту з англійської мови КЕТ;

640 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

120 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 2560  2440 євро.

Розміщення для сімейних пар можливі лише у рослинництві.

Строки пошуку роботи – протягом 2-5 тижнів, на рослинницькі ферми -  протягом декількох тижнів.

ПРОГРАМА С

За умови, якщо Ви не бажаєте витрачати час на очікування роботи у Данії, Ви можете отримати місце для стажування від нашої компанії відразу або протягом 1-2 тижнів. (Час необхідний для підпису потрібних документів роботодавцем та доставку  їх до нашого офісу). Вартість наших послуг за такою системою – 2000 євро. Відповідно загальні витрати:

2000 1800 євро – вартість послуг «Real Staff» (враховуючи оплату за навчання);

 500 грн – збір за реєстрацію у навчальному закладі;

2200 грн – вартість тесту з англійської мови КЕТ;

640 євро – приблизна вартість консульських та візових платежів;

120 євро – вартість подорожі до місця стажування з перевізником нашої компанії;

Разом – «під ключ»: 2860 2640 євро.

Обмеження для парних розміщень відсутні.

Строки пошуку роботи – відразу або протягом 1-3 тижнів. Для сімейних пар у тваринництві або пар старших 24 років у рослинництві -  протягом 2-5 тижнів.

Описані три програми відрізняються лише терміном знаходження роботи та вартістю наших послуг.  Зарплата, умови роботи та проживання практиканта у Данії однакові по всім трьом програмам!

Якщо Ви бажаєте частину коштів за послуги компанії сплатити із заробітної плати в Данії, Ви можете скористатися Кредитною програмою від «Real Staff». Кредит на повну вартість наших послуг доступний лише по Програмі С.

Час пошуку роботи у рослинництві для кандидатів молодших 24 років по програмах С та В - 1-3 тижні!

Зазвичай терміни для розміщення  пар  у тваринництві, а також пар старших 24 років у рослинництві більші. Тому, якщо Ви потрапляєте у дану категорію, будь ласка, будьте готові чекати дещо довше. Хоча це правило справджується не завжди, і Ви можете отримати розміщення в ті ж самі терміни, що і основна маса клієнтів.

На завершення радимо Вам, при оцінці вартості послуг у різних компаній брати до уваги загальні витрати на програми : Разом – «під ключ» ,а не лише, наприклад,   вартість «контракту». А також Вимагайте від суб’єктів, з якими маєте справу, оголошення всіх витрат, які Вам прийдеться понести на програму,  з самого початку співпраці, і слідкуйте, щоб заявлені суми не збільшувалися у процесі співпраці!

У разі виникнення будь яких запитань, будь ласка, звертайтесь до нас за вказаними контактами на нашій сторінці.